Як почати роботу в арбітражній команді? Топ популярних посад.

Хочете щодня обмінюватись досвідом і мати стабільний заробіток? Здається, це знак, щоб знайти роботу в арбітражній команді. Зазвичай, у командах збираються абсолютно різні спеціалісти, щоб разом досягати однієї мети. Тому потрапити у цю сферу можна навіть якщо ви тільки починаєте свій шлях. Все залежить від ваших навичок та гнучкості.

Тож кого саме шукають в арбітражні команди, що потрібно вміти та де шукати вакансії? Говоримо про це далі.

  1. Почнемо з найбільш популярної посади фармера. 

Цю посаду часто обирають арбітражники-початківці, оскільки вона є однією з найпростіших. Тим паче, отримати таку роботу часто можна без досвіду, а навчитись всьому у процесі роботи.

Що ж робить фармер?

На його плечі лягає підготовка акаунтів до реклами та їх постійний прогрів. Також треба бути готовим до інших завдань, які не виконуватимуть інші спеціалісти. Наприклад, знайти необхідну інформацію для лендінгів.

Скільки фармер зароблятиме, залежить від досвіду та навичок. В середньому — біля 15 000 грн.

Що потрібно знати для початку роботи фармером?

По-перше, ви маєте розуміти, що таке арбітраж, як влаштована ця сфера, хто ще входить до команди і в чому полягає мета вашої роботи, як фармера.

По-друге, володіти навичками, що необхідні для вашої роботи. Такими, як вміння правильно взаємодіяти з контентом та не нехтувати засобами анонімності.

Бонусом, який підвищить ваші шанси отримати роботу може стати наявність у вас готових акаунтів. В такому випадку вас зможуть оцінити з практичної точки зору.

Якщо у майбутньому бачите себе у сфері арбітражу трафіка, ця посада чудово вам підійде, щоб отримати потрібний досвід і мати змогу розвиватись далі завдяки корисним знайомствам.

  1. Дизайнер

Ще одна популярна посада, що зустрічається практично у всіх сферах. Підійде вам, якщо вільно володієте графічними редакторами на кшталт Adobe Photoshop і Adobe Illustrator.

Чим займається дизайнер?

Його відповідальність — весь візуальний контент. Зображення для публікацій у соцмережах, створення креативів для рекламних кампаній, банерів, прототипів лендінгів і так далі. Важливо мати досвід роботи з різними форматами — як статикою, так і анімацією чи відео. Крім цього, вміти комунікувати з колегами для виконання різних завдань. 

Середній дохід дизайнера дуже варіюється в залежності від об’ємів роботи. Середнє значення — 21 000 грн.

Що важливо вміти і знати для початку роботи?

  1. Вільне володіння графічними редакторами та досвід роботи з різними форматами.
  2. Гідне портфоліо. Роботодавець має зрозуміти, наскільки ви гнучкий та різноплановий спеціаліст.
  3. Базові знання у маркетингу та арбітражі трафіку. Саме вони допомагають створювати ефективні креативи для реклами.

Якщо відповідаєте цим вимогам, можете сміливо надсилати своє резюме арбітражним командам і вриватись у різноманітний світ арбітражу.

      3. IT-спеціаліст/верстальщик

В загальному, верстальщик допомагає з дизайнерського макету створити HTML-код, який буде правильно відображатись у браузері. Він відповідає за візуальну складову і оптимізацію лендінгів та веб-сторінок. Також розміщує додаткові елементи як інтерактивність, анімація, відео та інші, чим покращує користувацький досвід. Головна мета — створити привабливий і зручний інтерфейс.

Не забуваємо, що є постійна необхідність вирішувати технічні завдання, підключати додаткові інструменти та відповідати за безпеку інформації. Тестування елементів зв’язок теж входить до обов’язків такого IT-спеціаліста.  

Маючи потрібний перелік навичок і знань, ІТ-шник може заробляти від 25 000 грн і вище.

Що потрібно вміти для цієї посади?

  1. Добре шарити у веб-розробці. Без цього ви не зможете готувати і оптимізовувати лендінги. Технічні навички необхідні.
  2. З легкістю створювати прототипи. Іноді, з певних причин, у арбітражній команді немає дизайнера, тому вам доведеться робити це власноруч.
  3. Без портфоліо ніяк. Воно дає можливість оцінити навички та зрозуміти, чи є сенс у подальшій співбесіді.

Радимо цю вакансію всім, хто володіє технічними знаннями і хоче опанувати нову нішу. 

  1. Медіа-баєр

Медіа-баєр — володар трафіку. На нього покладена велика відповідальність, тому без досвіду тут не обійтись. Ця посада передбачає постійні налаштування кампаній, вибір оптимальних рекламних форматів, тестування, оптимізацію, масштабування зв’язок, керування бюджетом і потоком лідів.

За цю компетенцію медіа-баєр отримує від 30 000 грн. До фіксованої ставки іноді додають ще й відсоток від профіту команди.

Завдяки чому можна отримати таку роботу?

  1. Значний досвід у відливі. Щоб роботодавець зрозумів вашу цінність, ви маєте ознайомити його з переліком кейсів та гарними результатами роботи. Ваша експертність надзвичайно важлива, аби вам могли довірити великі бюджети.
  2. Мати свої розхідники. Вони потрібні для того, аби на початку роботи ніхто з команди не хапався за серце, якщо ви зробили помилку. Не хвилюйтесь, з часом вам нададуть доступ до бази акаунтів та інших потрібних розхідників.

Якщо роботодавець зрозуміє, що у вас вже є значний досвід запуску трафіку і ви готові брати на себе відповідальність за великі бюджети, отримати роботу буде досить просто.

Як потрапити на роботу в арбітражну команду?

Спочатку варто визначитись з посадою, яка відповідає вашим навичкам і досвіду або ту, до котрої ви хочете підтягнути свої знання. Далі підготувати детальне резюме та портфоліо. Останнім етапом стане пошук вакансій. 

Є кілька джерел, де ви можете їх знайти:

  1. Наша сторінка з вакансіями і наше ком’юніті.
  2. Сайти працевлаштування. Наразі існує багато майданчиків з вакансіями. Наприклад, Work.ua, Robota.ua, Jooble, Dou.ua. Варто моніторити відразу декілька, щоб знайти хорошу вакансію.
  3. Сайти партнерок. Слідкуйте за командами у даній сфері, оскільки часто такі вакансії, крім агрегаторів, публікують ще й на власних сайтах або лише на них.
  4. Часто є шанс отримати роботу, пройшовши курс по арбітражу. Команди навчають спеціалістів, а потім обирають у свій штат найкращих. Тому це хороший варіант почати роботу.
  5. Профільні Telegram-канали. В них часто діляться не лише корисною інформацією, але й актуальними вакансіями.

Чому ж спеціалісти об’єднуються в команди?

Робота у команді дійсно має переваги. Такий формат дозволяє чітко визначити зону відповідальності кожного члена команди, за потреби делегувати певні обов’язки та обмінюватись досвідом з колегами. Ваш заробіток набуде більш стабільного характеру і ширше відчинить двері у світ арбітражу.

Були раді розповісти вам як почати роботу в арбітражній команді, про ключових спеціалістів і сподіваємось, вам вдасться поласувати своїм шматком арбітражного пирога. Хай щастить!

Ваш Ґік.

Категорія: