Партнерський маркетинг – це складна ніша, яка привертає увагу новачків завдяки великим чекам. Проте вийти на високий профіт не так легко, як про це розповідають у рекламі на маршрутній зупинці. Особливо, якщо це реклама на маршрутній зупинці.

Проте немає нічого неможливо. І цілком зрозуміло, що усі мастодонти аффілейт-маркетингу з чогось починали. Хтось – з нашого матеріалу на тему того, Чи реально здобути фінансову стабільність в арбітражі?.

Інші ж почнуть заробляти після прочитання цієї статті. Тому ми спробуємо максимально просто розповісти вам, як обрати свої перші вертикаль та ГЕО, щоб створити профітну зв’язку, та заробити перші 2-3 гривні.

Чому важливо з розумом обирати ГЕО та вертикаль?

Кожна партнерська сітка сьогодні – це тисячі продуктів у самих різноманітних вертикалях: починаючи від товарки, закінчуючи адалтом з уклоном на gay та trans. А ГЕО – всеохопне, рекламодавцям не завжди важливо, звідки ви будете лити трафік (аби не русня, зрозуміло). Здавалось би, бери і працюй! Але насправді, новачок загубиться серед усього цього й банально не зможе зібрати одне до одного, щоб отримати дійсно робочу зв’язку.

Проте варто розуміти, що комбінація ГЕО+оффер – це основа партнерського маркетингу. І варто одразу зрозуміти, що вам доведеться дуже багато вивчати кожну країну: починаючи від рівня життя, закінчуючи звичками її громадян. Без цього розуміння неможливо обрати вертикаль та оффер, який принесе вам хоч якийсь прибуток, і існує цілком реальний ризик злити увесь бюджет в мінус.

Що таке ГЕО, та як його обирати

ГЕО – це, сугубо кажучи, країна, або ж навіть континент. У партнерському маркетингу під ГЕО розуміють той регіон, звідки ллється трафік. Своєю чергою, усі країни поділяються на рівні: Tier-1, Tier-2, Tier-3, та навіть Tier-4. Детальніше про це читайте у нашій статті ТА ЩО Ж ТАКЕ ТО TIER 1, 2, 3, 4 ?. Якщо коротко, то кожен рівень, це сукупність метрик: рівень життя країни, відсоток конверсій, політична ситуація. Відповідно, Tier-1 – це найбільш економічно-привабливі країни, Tier-4 – найменш.

І тут можна поставити питання: якщо ми маємо Тір-1 країн, навіщо нам взагалі дивитись на інші? І завдяки тому, що багато хто так думає, на тірах що понизу дуже часто менша конкуренція, але при цьому залишаються суттєві перспективи для отримання високого прибутку. І попри те, що певні труднощі та проблеми при роботі з країнами Tier-3 та Tier-4 все ж виникають, це не привід їх ігнорувати.

Деякі ГЕО краще працюють з певними вертикалями. Наприклад, якщо ви хочете зливати трафік на крипту – то краще обирати країни з високим рівнем життя, де люди мають вільні кошти, що потенційно будуть інвестовані у ваш оффер. Детальніше ми писали про це ось тут – КРИПТА У 2023: ТОПОВІ ГЕО.

Саме новачкам ми б рекомендували дивитися виключно на країни Tier-1. Адже це дозволить вам отримати досвід та не злити все у мінус, бо конверт у таких ГЕО традиційно вищий. Проте ціна на рекламу у цих країнах також вища, що варто враховувати при плануванні бюджету. Але паралельно з цим – слідкуйте за новинами інших країн. Це дозволить вам уникнути стагнації, та вже почати виробляти в голові власні зв’язки.

Наведемо конкретний приклад. Якщо ви слідкуєте за сервісами зі статистикою, наприклад – через соціальну мережу X, то в один з днів зустрінете метрику лисіючих чоловіків, назвемо її так. Першу позицію списку очолює Чехія. Тому найоптимальніша зв’язка, яка тут може у вас виникнути, це просувати нутру, а саме – ліки від облисіння, по ГЕО Чехія.

Подібних прикладів – безліч. І навіть новачки можуть створювати свої кейси, маючи такі ось, здавалось би, не найочевидніші вхідні данні.

Яку обрати вертикаль?

Попри те, що найчастіше саме ГЕО обирають, керуючись оффером, ми вважаємо, що більш логічним буде обрати для себе ринок збуту. Вже потім – шукаємо те, що буде найкраще продаватися у тому ГЕО, який ви обрали.

Що ж стосується вертикалі, яка найкраще підійде для новачка. Ми вважаємо, що кожному початківцю варто звернути увагу на такі оффери, як:

  • Товарні, якщо новачок працює сам, без команди;
  • Фінанси, особливо для таких ГЕО, як Мексика, Азія, а також Україна;
  • Есейка(essay) під ГЕО Сполучені Штати, Канада.

Стосовно останнього варіанту, зауважемо, що це не так дешево для старту, та й можна потрапити під бан ФБ. Але існують певні зв’язки, які дозволять і зекономити, і убезпечити ваші РК. Тож не зважаючи на сезонність есейкі, а ми нагадаємо, що тут ключові продукти – це різні курсові, реферати, і інше, потенційний профіт покриває усі незручності. А щоб заробити – варто лише бути трошки обачними, ніж при роботі з тією ж товаркою.

Найчастіші помилки арбітражника-початківця

Навіщо наступати на граблі, коли набагато приємніше дивитись, як то робить твій сусід через город? Наостанок ми хочемо перерахувати найчастіші помилки новачків, яких вам варто уникнути, щоб почату гідно заробляти у аффілейт-маркетингу:

  • Нестача мотивації. Якщо ви втомились – перепочиньте, та лийте з новою силою. Але взяв м’яч – то… Ну, ви розумієте;
  • Не варто розраховувати на мільйони з першої РК. Безумовно, треба завжди намагатися вижимати більший і більший профіт, але залишайтеся реалістами, і прогнозуйте свій дохід, а не фантазуйте його;
  • Не вливайте усе у РК, яку ви як слід не протестували. Запуск кожної зв’язки має бути обережним, наче ви потрохи заходите в річку по мулу. Робіть це малими кроками, тестуйте різні ГЕО, та навіть окремі креативи, і вже потім – повний старт;
  • Уникайте старих кейсів, скоріш за все – вони вже не працюють;
  • З розумом розпоряджайтеся з фінансами, не треба купувати тисячі аккаунтів, які вам не знадобляться для роботи.

Але ж найбільша помилка новачка – це відсутність підписки на наше Telegram-ком’юніті, де ми розповідаємо про усі новини та тенденції арбітражного маркетингу українською мовою. Уникни потенційного фіаско та одразу долучайся до нашого куточку!

З повагою, Ваш Ґік!

Категорія: