Привіт, спільното! Якщо ви вже втомилися від арбітражу, у нас для вас є чудовий кейс. Кидаємо усі ці антики з клоаками, та йдемо знімати короткі відосики. Бо насправді, в TikTok можна заробляти не менше, ніж при заливі на гемблу. Ще й ризиків майже жодних! Але про все по порядку.
Перед початком нагадаємо, що TikTok — це ідеальне джерело умовно-безкоштовно трафіку. Не знаєш, що це? Тоді мерщій до нашого огляду на платний трафік та УБТ!
Як працює монетизація в ТікТок?
Як і багато інших медіаплатформ, TikTok пропонує велику кількість різноманітних можливостей для монетизації власної творчості. Мова йде не лише про гроші, які автор отримуватиме від рекламодавців, наприклад. Але й сам ТікТок платить гроші блогерам.
Пропонуємо детальніше розглянути усі актуальні методи монетизації контенту в ТікТок, які є актуальними на сьогодні. Якщо деякі з описаних прикладів можуть здаватися вам доволі очевидними, то інші може ще й здивують.
Вбудована партнерська програма Creator Fund
І розпочнемо з “найсмачнішого”. Навіть ті арбітражники, які активно зливають УБТ трафік з ТікТоку інколи не в курсі, що платформа пропонує монетизувати перегляди. Тобто ROI ваших зв’язок може стати ще кращим, якщо ви отримуватимете додатковий профіт з самих переглядів, навіть без конверсій.
Проте одразу ремарка. Заробляти в ТікТок було б занадто просто, якби гроші просто сипались за кожний перегляд. Для підключення до монетизації Creator Fund треба відповідати певним вимогам, а в Україні ця програма наразі і зовсім не працює. Проте це лише тимчасово, сподіваємось.

В решті випадків, долучитися до Creator Fund може кожен автор, який:
- Старше 18 років.
- Канал нараховує понад 10 000 підписників.
- Кількість переглядів за останні тридцять днів понад 100 000.
Як ж заробляти в TikTok? Скільки він платить за перегляди? Здебільшого, мова йде про $20-40 за 1 мільйон переглядів. Кожна тисяча переглядів — це від $0,02 до $0,04. АЛЕ! Це стосується лише відео українською мовою. Якщо ж ви будете створювати англомовний контент, то там RPM (винагорода за тисячу переглядів) значно вища, в районі $0,7-$0,9, як пишуть наші колеги на сторінках Ban.Media.
ТікТок також фіксує відмови. Якщо відео одразу свайпнули, то такий перегляд не буде оплачено. Навіть попри те, що він потрапить до статистики. Також не платять за перегляди відео, які тривають менше хвилини. Тобто монетизувати можна тільки ті ролики, що тривають понад 60 секунд.
Якщо ви знаєте, скільки переглядів збирає ваш канал щомісяця, і вам цікавий потенційний прибуток, то скористуйтесь спеціальним калькулятором. Він допоможе вам краще зрозуміти, скільки б ви заробляли, якби підключили Creator Fund.
Як все ж підключити Creator Fund, якщо ви живете в Україні?
Попри той факт, що наразі напряму з України ви не зможете підключити партнерку ТікТок, існує певний спосіб обійти систему. Наразі Creator Fund працює в небагатьох країнах. До списку належать: Великобританія, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, а також США.
Усе, що вам необхідно для підключення програми — зареєструватися “звідти”. Для цього треба налаштувати телефон під обрану країну, використовувати VPN. Якщо ви все зробите вірно, то в вашому кабінеті буде “Програма нагород для авторів”. Якщо ж система з’ясувала, що ви все ж в Україні, така функція відповідно не з’явиться.
Монетизація прямих ефірів в ТікТок
Варто також трохи поговорити про те, як працює монетизація прямих ефірів в TikTok. Ця опція стає доступною для усіх авторів, на кого підписано понад 1000 людей.
Під час прямої трансляції глядачам пропонується подарувати стрімеру стікери та дарунки. Усі вони коштують грошей для глядача. А 80% від вартості цих дарунків буде нараховуватися автору на баланс у вигляді монет, які згодом можна конвертувати у реальні гроші.
Щоб розуміти, скільки ви отримаєте за гіфти, можете також використовувати калькулятор. Загалом, за 10000 монет ви отримаєте приблизно 50$. Стікери коштують по різному, тож прогнозувати, скільки автор їх отримає протягом трансляції — майже неможливо.
Перегляди | Трансляції |
$0,02 до $0,04 за 1000 переглядів | $5 за 1000 монет |
Реклама, UGC-контент
Основним джерелом профіту для автора може стати створення рекламних відео. І для українців, які шукають, як заробляти в ТікТок, це має стати пріоритетним методом монетизації. Адже:
- Немає жодних регіональних обмежень. Ви можете працювати з рекламодавцями з тієї країни, де ви наразі знаходитесь, та отримувати гроші за рекламу зручним для вас способом.
- Жодних конвертацій з якихось там монет в реальні гроші. Ви точно знатимете, скільки ви отримаєте за відео з інтеграцією.
- Перспективи. Від невеличких інтеграцій можна згодом “допрацюватись” до амбасадора бренду, завдяки чому профіт стане ще більшим та стабільнішим.
Загалом, традиційна реклама — це наразі найбільш пріоритетне джерело прибутку для багатьох авторів.
Окрім того, не будемо ще й забувати про тренд на UGC. Навіть ДУЖЕ великі та відомі бренди залюбки співпрацюють з маловідомими блогерами та купують у них нативну рекламу. Тож якщо ви завжди планували щось рекламувати та заробляти в ТікТок, то наразі найкращий час для цього.
Партнерські програми
Ну, а куди ж без них? Проте мова йде не лише про агресивну монетизацію контенту. Якщо ви все ж маєте доволі лояльну аудиторію, то цілком нормально переливати її на ті продукти, які ви і самі використовуєте, через реферальні посилання. Вони зараз майже усюди.
Також можна шукати реферальні посилання і в CPA-мережах. Список перевірених партнерок ви знайдете на сторінках нашого медіа
Як заробляти в ТікТок: покрокова інструкція
Отож, змоделюємо ситуацію. Ви — харизматична людина, яка шукає будь-який спосіб заробити грошей. Проте йти на завод зовсім не хочеться. В такому випадку, наш алгоритм дій виглядає наступним чином:
- Реєструємось на TikTok, якщо ви все ще цього не зробили.
- Регулярно знімаємо контент. Він має бути максимально професійним та якісним. Слідкуємо за трендами, щоб розуміти, про що та як саме ми маємо знімати, яку музику використовувати тощо.
- Реагуємо на коментарі, взаємодіємо з аудиторією, намагаємось не лише утримати її, але й заволодіти її лояльністю. Це може бути в пригоді з будь-якою моделлю монетизації, яку б ви не обрали.
- Робимо фокус на якійсь конкретній ніші. Це дозволить простіше знайти рекламодавців.
Коли аудиторія вже є, а перегляди біжать рікою, варто обрати метод монетизації і підключати її: якщо реклама — то домовляємось про кількість та тип інтеграцій, оплату, та інші нюанси. Якщо монетизація планується через прямі ефіри, то починаємо стрімити та “прощупувати” аудиторію на предмет її вподобань.
Creator Fund в Україні поки що недоступний. Тож цей варіант ми поки що не розглядаємо. А якщо ж ви вирішите монетизувати перегляди через партнерки, то достатньо обрати найбільш релевантний продукт в одній з партнерок із нашого списку, і переливати трафік на них. Для цього можна використовувати ТГ-канал у якості преленду, але про це вже якось в окремих статтях.
Висновок
Ми розглянули основні методи, як заробляти в ТікТок в 2025 році. Безумовно, усе це лише моделі монетизації. І за ними криється ще багато кропіткої роботи, постійного моніторингу трендів, експериментів з підходами до аудиторії і так далі. Проте легких грошей ніхто не обіцяв. І якщо докладати максимальних зусиль, то заробіток з TikTok може забезпечити вам щасливе та безтурботне життя!
А щоб не пропустити тренди зі світу арбітражу, варто обов’язково підписатися на наше Telegram-ком’юніті. Там ми говоримо про ці та інші методи заробляння грошей в цей непростий час!
Як завжди з повагою, Ваш Ґік!
Як заробляти в ТікТок FAQs
Кожна тисяча переглядів — це від $0,02 до $0,04 по програмі Creator Fund. Тобто в результаті, автори отримуватимуть близько $20-40 за 1 мільйон переглядів.
Існують декілька основних методів монетизації в ТікТок: заробіток за перегляди по програмі Creator Fund, монетизація прямих трансляцій, продаж рекламних інтеграцій, створення UGC-контенту, партнерські програми.
Ні, наразі українські автори не можуть монетизувати свій контент за допомогою Creator Fund. Проте компанія наголошувала, що планує збільшувати охоплення програми.
Коментарі