Криптовалюта вже не призводить до усіляких «вау!» та «як таке можливо?». Сьогодні висока вартість криптовалюти, чи то окремих її різновидів, – це норма. І в рамках вже цієї парадигми будується не лише крипторинок, але й навіть економіка держав. Все більше країн намагаються легалізувати «чудо-гроші», вводяться норми до їх оподаткування. Ніша розвивається, і щоб вирішити, чи варта вона вашої уваги – давайте відповімо на деякі питання. Як працюють крипто-оффери, чому варто на них лити, та яка там конкуренція – дізнайтеся далі.
Вас може також зацікавити наш нещодавній матеріал КРИПТА У 2023: ТОПОВІ ГЕО, де ми більш детально говорили про те, які країни найбільш зацікавлені у купівлі/продажі криптовалюти.
Арбітраж криптовалют ≠ арбітраж трафіку
Варто на початку зауважити, що окремо від арбітражу трафіку, існує ще поняття арбітражу самої криптовалюти. Останнє – це отримання вигоди на різниці цін на певну монету на різноманітних біржах: купили дешевше у пункту А, дорожче злили в пункту Б.
Хоч арбітраж криптовалюти відносять до сфер бізнесу з найменшими ризиками, поріг входу досить високий. Адже для того, щоб отримати суттєвий профіт, необхідно мати кругленьку суму в обігу.
Як працює криптовалюта в парадигмі CPA
Криптовалюта – це не лише про гроші. Сьогодні – це ціла індустрія, де одні займаються фондовою торгівлею, інші – навчають цьому людей, а ще хтось – скамить та кидає. Останнє – це не про мінуси індустрії, а, скоріше, закономірний аспект еволюції ніші.
Загалом, рекламні майданчики ставляться до криптовалюти все лояльніше. Її не відносять до чорних офферів, чи навіть до сірих. Але це стосується далеко не усіх продуктів. Інколи можна зіткнутися навіть з тим, що найбільш перевірені криптомаганці можуть бути не аппрувнуті таргетинговою сіткою через неякісні та сумнівні креативи.
В залежності від обраного офферу, ви будете працювати по тій чи іншій моделі:
- Revshare – отримання відсотку від прибутку рекламодавця, властиве для бірж;
- CPA – традиційна оплата за виконання певної дії, пропонується більшістю реклів;
- CPL – сплата за регістрацію користувача по вашому посиланні, менш актуальна, але її можна зустріти.
Нічого складного. У питанні арбітражу, криптовалюта нічого нового не привносить. Як мінімум, з точки зору механізмів. Проте варто розуміти, що без складностей тут не обійшлось. І це варто не лише розуміти, але й навчитись їх вирішувати та обходити.
Які складнощі та ризики?
Існує дуже багато крипто-офферів, які мають сумнівну репутацію. Це не говорить про те, що вони стовідсотково є скамом. Однак при роботі з ними можуть виникнути певні проблеми.
Саме тому варто одразу підкреслити, що для роботи необхідно мати певний досвід. Якщо ви до цього лили на гемблу чи нутру, то вітаємо, отримані скіли вам знадобляться. А саме, вміння використовувати (або навіть створювати) додаткові преленди та вайтпейджи, щоб рекламні майданчики були більш лояльними до продукту, що ви просуваєте.
З обмеженнями можна зіткнутися і при створенні РК через Google та Meta. Тому тут варто бути вкрай обачними, щоб запланований бюджет зміг повністю себе відпрацювати.
Особливу увагу варто звернути на ГЕО. Досі існують країни, де криптовалюта зовсім заборонена. І якщо цього не враховувати, можна сильно прогоріти. Окрім того, попит на крипту відрізняється, про що ми окремо говорили у наших інших матеріалах – вище ми лишили посилання.
Чи актуальна криптовалюта в Україні?
Якщо ви звикли працювати на українському ринку, і вагаєтесь почати лити на крипту, то дуже дарма. Адже саме ми посідали третє місце у світі по обсягу обігу криптовалюти у 2022 році, згідно з даними Chainalysis. Вище нас знаходились лише В’єтнам та Філіппіни.
Окрім того, якщо детальніше вивчити Top-20 індексу, то там ми побачимо багато інших країн з категорії Тір-1 ГЕО. А це може нам вказує на головне – перспектива.
Яка конкуренція?
Стрімкий зріст попиту на криптовалюту є наслідком не лише популяризації електронних грошей через медіа та соціальні мережі, але й завдяки аффілейтам, які просувають цю нішу. Вочевидь, конкуренція у галузі досить велика. Адже всі хочуть заробляти на чомусь актуальному та динамічному.
Однак чи варто відмовитись від цієї ніши через конкурентів? Ні, тому що існує багато офферів, які все ще не опрацьовані. І профіт з них може бути набагато більшим, ніж при роботі з мейнстрімними реклами. Поле для фантазії та відпрацьовки кейсів – безмежне. Тестуйте різні ГЕО, використовуйте ті чи інші оффери, і головне – якісно працюйте над креативами. Тоді ви обов’язково зможете заробити.
Що у підсумку
Безумовно, працювати в криптовалюті – це про великий чек, високий та стабільний профіт, а також про великі перспективи. Це з одного боку. З іншого боку – висока конкуренція, складності при налагоджуванні рекламних кампаній, неякісні чи заплямовані рекли. Складності безумовно є, але вони виправдані, і їх можна нівелювати.
Про те, як правильно працювати у вертикалі, та заробляти найбільший чек, ми дуже часто говоримо у нашому Telegram-ком’юніті. І ми здивовані, якщо ви все ще не підписані на нього!
З повагою, Ваш Ґік!
Коментарі