Привіт, спільното! Успіх будь-якої рекламної кампанії — поняття вкрай умовне. Що таке той успіх, і чи можна вважати успішною рекламну кампанію, яка хоч і принесла прибуток, проте ви так до кінця і не розкрили її потенціал, тим самим не заробивши ще додаткові декілька тисяч доларів? Питання, мабуть, риторичне. 

Будь-яка успішна рекламна кампанія може вважатися такою тільки тоді, якщо ви її масштабували, та отримали увесь прибуток, якій вона потенційно могла вам принести. Як це зробити? Розбираємо в нашому свіжому огляді. 

А перед початком нагадаємо, що ми вже розповідали про те, що таке ROI й як його покращити. Також радимо до ознайомлення! 

Що таке масштабування рекламної кампанії?  

Головна мета, яку переслідує масштабування рекламної кампанії — це  отримання ще більшого прибутку. Як цього досягти? Один з найкращих методів — збільшити охоплення рекламної кампанії. Це відбувається завдяки: 

  1. Збільшенню бюджету РК, який ви витрачатимете на те, щоб купити ще більше трафіку; 
  2. Пошуку альтернативних джерел трафіка; 
  3. Розширення ГЕО, якщо продукт, на який ви зливаєте трафік, оптимізована під різні країни; 
  4. Оптимізація РК під різні пристрої, а не лише, наприклад, під мобайл, на який ви спочатку брали орієнтир.  

Інколи для масштабування варто прибігти до сегментації трафіку. Далі — працюємо з кожним з цих сегментів, використовуючи більш доречні креативи для кожної групи, наприклад. Це також можна віднести до масштабування. 

Мова йде не про оптимізацію, яку апріорі треба завжди проводити . Як мінімум тому, що на відміну від тієї ж оптимізації, масштабувати треба далеко не кожну РК. 

Які РК варто масштабувати? 

Щоб ваш ROI був на високому рівні, треба з розумом витрачати запланований бюджет. І витрачати гроші на те, щоб збільшити охоплення аудиторії, коли ваша зв’язка не приносить ніякого прибутку — це очевидна помилка, яку часто роблять як новачки, так і досвідчені арбітражники. 

Коли ти розумієш, що РК потребує масштабування? Тільки після того, як поточна кампанія буде оптимізована. А це займає певну кількість часу, щоб зібрати кліки та конверсії. 

В жодному разі не варто масштабувати РК, які не приносять прибутку. Якщо ROI кампанії низький, або ви взагалі в мінусі, то масштабування — це не панацея, а шлях до ще більших збитків. Також не варто масштабувати РК, якщо ви бачите, що при високому CTR, у вас майже відсутні конверсії. Бо це нам говорить про те, що: 

  • Або оффер нецікавий аудиторії, і масштабування тут ніяк не допоможе; 
  • Або рекламна кампанія не оптимізована. 

В такому разі, спочатку — оптимізація. І якщо показник конверсій з кліками по оголошенню трохи зрівнявся, то вже тоді є сенс розглядати масштабування, щоб отримувати ще більший профіт. 

Як масштабувати РК на прикладі Facebook 

Розберемо типовий шаблон, якого варто дотримуватися, коли ви плануєте масштабувати вашу таргетингову рекламу в ФБ.  

По перше, варто приділити увагу тому, щоб ваші ROI та CTR і кількість конверсій давали вам розуміння того, що масштабування просто необхідне для того, щоб отримувати ще більший прибуток, а не витрачати ще більше грошей без будь-якого вихлопу. 

Далі — вивчаємо інструменти, які нам надає сама рекламна мережа. І найголовніше тут — це можливість збільшувати щоденний ліміт. І попри те, що ви майже нічого не можете зробити з обмеженнями, які вводять відносно акаунтів самі ФБ, ви все ж можете збільшити кількість грошей, які вкладатиме в РК, шляхом придбання нових акаунтів, та запуску кампаній через них. 

Збільшення таким чином щоденних лімітів призводить і до збільшення безпосередньо бюджету, який ми витрачатимемо на РК. Проте без цього жодне масштабування не є можливим. Ми витрачаємо трохи більше, щоб отримати набагато більше. 

В Facebook ми також маємо справу з адсетами. Фактично, це група різних рекламних оголошень в межах однієї РК. Щоб масштабувати РК в цьому напрямку, вам достатньо створити декілька різних оголошень, після чого дублювати ті, які продемонстрували найкращі результати. Дублювання адсетів в ФБ відбувається буквально у декілька кліків, тож це найпростіший спосіб якісного масштабування. 

Проте важливо дублювати ВИКЛЮЧНО профітні оголошення. А оцінити цей показник можна виключно тоді, коли РК певний час була в ротації, що очевидно. 

Висновок 

Масштабування рекламної кампанії— це комплекс прийомів, спрямованих на те, щоб отримувати ще більше прибутку від успішної РК. Вам точно не варто ігнорувати цей процес, якщо ви вже маєте високий профіт від зв’язки. Адже попри те, що масштабування і потребує додаткових інвестицій та збільшення бюджету, ви точно отримуєте набагато більше, ніж витратите. 

А чи мали ви досвід масштабування РК, та чи був цей досвід успішним? Діліться результатами ваших заливів в нашому затишному Telegram-ком’юніті, де ми завжди говоримо про найважливіші новини зі світу арбітражу! 

З повагою, Ваш Ґік! 

Категорія: