Вітаємо, спільнота! Сьогодні ми маємо змогу зливати трафік з безлічі різноманітних джерел. І серед усього цього розмаїття, досить легко загубити справжнісінький скарб. Яким, на нашу думку, є Discord.

Сьогодні ми поговоримо про те, чому варто розглянути цей сервіс у якості джерела трафіку, яка ЦА там тусується, та до яких партнерок усе це в’яжеться. Також не забуваємо читати наші інші матеріали. Зокрема, нещодавно ми писали досить цікавий огляд на те, хто такий арбітражник, та чим він займається.

Чому варто звернути увагу на Discord?

Discord – це свого роду месенджер, який призначений переважно для геймерів. В нього досить велика купа функцій, необхідних як для комфортної гри з друзями, так і для створення власних товариств, присвячених тій чи іншій грі, або навіть події.

Авдиторія Discord постійно зростає, що є пропорційним до темпів зростання взагалі ігрової індустрії. Дивлячись на прогнози стосовно того, що ігри й надалі будуть становитися все більш і більш популярною розвагою, а до 2030-го року ринок виросте до 682 мільярдів доларів, що більше ніж у два рази, ніж ми маємо сьогодні, можемо зробити висновок, що спільнота Discord також буде рости.

Discord пропонує користувачам створювати сервери, де можна збиратися для обговорення, тімспіку. Усі головні функції цілком безкоштовні.

Що стосується недоліків, то вони не настільки суттєві. Серед іншого, це періодичні баги, що пов’язані з відсутністю нормальної оптимізації під певні платформи. Проте варто враховувати, що адекватних альтернатив Discord’у, фактично, немає. Тому люди продовжують ним користуватися, незважаючи на усі недоліки.

Поговоримо про ЦА

Найголовніше, що нас цікавить – це цільова авдиторія. Перше, що ми вже можемо зрозуміти – вона досить лояльна до самої платформи, бо пробачає будь-які баги, як мінімум. Чи то лише тому, що альтернатив дійсно немає? Можливо. Проте факт залишається таким, що користувачі постійно вмикають Discord як перед початком гри, так і просто для того, щоб поспілкуватися з друзями на одному сервері, чи навіть почитати новини у тематичних спільнотах, яких тут вже безліч.

Що стосується кількісної характеристики, то згідно з даними з Similarweb, останні два місяці кількість користувачів, що відвідали платформу, сягала 1,1 млрд. Це дуже багато для такого, здавалось би, досить нішевого проєкту.

Якщо говорити про таргет, то він дуже схожий на те, що ми бачимо у Twitch:

  • Переважна частина користувачів – це чоловіки (65%), жінок майже у два рази менше (35%).
  • По віку: найбільший прошарок від 18 до 24, далі – від 25 до 35. Інші вікові групи разом складають менше ніж 30%.
  • Гео: що стосується країн, то 23,24% користувачів зі Сполучених Штатів, далі – це Бразилія, Індія, Франція та Філіппіни, на кожну з яких припадає понад 3% від загальної кількості трафіку.

Але нас найбільше цікавить той факт, що це – вкрай платоспроможна аудиторія. Бо, по-перше, незважаючи на популярність ігор, коштують вони досить недешево. Особливо як для хобі. Окрім того, інша категорія постійних користувачів – це програмісти, та інші представники IT, які мають непогані прибутки.

Обираємо вертикаль під Discord

На початку цієї глави, радимо ознайомитися з тим, на які інтереси аудиторії нам вказує вже згаданий SimilarWeb. Серед ключових, найбільшим інтересом для користувачів є відеоігри та консолі, далі – програмування, а вже потім – електроніка, графіка, а головне – адалт, що дає нам змогу зрозуміти, які саме оффери можуть найкраще себе проявити у межах Discord.

Проте на той факт, що адалт дуже добре вистрілює у діскорд вказує майже все: починаючи від того, що переважна кількість юзерів – це чуваки, і аж до їх віку та стилю життя. Тому такі оффери, як OnlyFans чи Fansly досить добре конвертуються через Discord.

Проте не забуваємо, що Discord про ігри, а тому сюди добре залітають оффери з iGaming, зокрема беттінг на кіберспортивні події. Проте і звичайне казино також досить добре заходить, бо більшість користувачів – це досить молоді люди, які схильні віддаватися азарту, а ще й до того ж платоспроможні.

Добиваючи тему платоспроможності, неможливо оминути тему кріпти та фінансів. Ці оффери також досить добре конвертуються через Discord. Проте треба обирати якісні та не заїжджені офери.

Загалом же, відштовхуючись від ЦА, можна експериментувати і з іншими зв’язками. Тут варто зазначити, що трафік у Discord можна віднести до умовно-безкоштовного. З ним трошки важко працювати, бо ви не маєте усіх необхідних інструментів, як то й же таргетинг, проте і витрати будуть значно менше, ніж при роботі з деякими іншими джерелами.

За допомогою чого лити трафік з Discord?

Якихось більш-менш зручних інструментів, звичних для переважної кількості арбітражників, для просування партнерських посилань у Discord немає. Усе, що нам пропонують – це ділитися повідомленнями на серверах, або писати у особисті повідомлення користувачам. Саме тому, один з найкращих інструментів тут є спам, який можна автоматизувати за допомогою відповідних ботів.

Далі – робота через інфлюенсерів. Можна виходити напряму на власників популярних спільнот, або ж на відомих стрімерів, та через них просувати оффер.

І на останок, можна самостійно створити спільноту, та просуватися через неї. Проте це найскладніший шлях, та навіть не факт, що найдешевший. Адже на просування власного джерела також доведеться витратити гроші, щоб він дійсно почав приносити прибуток.

Висновок

Discord – це дуже круте та недооцінене джерело трафіку, яке варто використовувати в роботі. Цілком зрозуміло, чому досить небагато арбітражників працюють з цим сервісом. Він досить незручний та нелояльний до арбітражника. Проте враховуючи ЦА діскорду, ви вже можете оцінити потенційний профіт, на який можна вийти.

А щоб завжди лишатися в курсі тенденцій, та не пропустити чергову цікавинку зі світу арбітражного маркетингу, радимо бути підписаними на наше затишне Telegram-ком’юніті. Гарного дня та суттєвого профіту, друзі!

З повагою, Ваш Ґік!

Категорія: