Привіт, спільното! Один з найбільш ефективних джерел трафіку, коли мова йде саме про платні альтернативи, це контекстна реклама. І при роботі з нею набагато гірше не ціна, яка інколи зовсім неадекватна, а велика кількість обмежень. Зокрема і на те, що саме ви рекламуєте.
Багато сперечань можна знайти стосовно того, чи можна просувати ессейку через той же Google Ads. Бо ніша наче й не те щоб сіра, проте і біла вона не до кінця. Розберімося з цим в нашому сьогоднішньому матеріалі.
А перед початком нагадування. Не сторінках нашого медіа ми вже розповідали про те, що таке essay-ніша. Радимо до ознайомлення!
В чому проблематика?
Ессейка не виглядає чимось забороненим, а багато хто асоціює її і зовсім з типовими інформаційними продуктами. Проте насправді ж це хибна думка.
Проблема ессейки в тому, що основний продукт тут – це різні наукові роботи, які по-дефолту має виконувати сам студент. А якщо він видає чужу роботу за власну – це вже не дуже законно. А відповідно, і сам продукт ессейки можна також віднести до сірих, як мінімум.
Власне, рекламні мережі так і роблять. Зокрема і Google Ads, який сприймає будь-які курсові та дипломні, зроблені на замовлення, як приклад академічної недоброчесності. Своєю чергою, це є фактичне шахрайство, яке ставлять в один ряд з плагіатом.
Дії Google Ads відносно таких РК, особливо з посилом “прямо у лоба”, цілком зрозумілий: або не проходження модерації зовсім, або швидке згортання РК невдовзі після запуску. Основні причини наступні:
- Незавуальована реклама послуг з написання наукових робіт на замовлення;
- Міслідінг в тексті оголошення, нав’язлива реклама, агресивні заклики до дій;
- Низка якість офферу. Нерідко в ессейці можна вийти на реклів, які фактично є сервісом не з написання робіт, а з їх плагіату. Гугл не любить такі сервіси, тож якщо ви намагатиметесь лити на них трафік, то вашу РК не пропустять.
Цілком зрозуміла ситуація. І не настільки жорстка, як у випадку з якою-небудь гемблою. Проте чи можна запустити РК на ессейку через контекстну рекламу, щоб при цьому уникнути будь-яких ризиків? Так, можна.
Як просувати ессейку за допомогою контекстної реклами
Якщо ви плануєте лити трафік на essay-оффери, то будьте готові до того, що це не буде легкою прогулянкою. Але воно того точно варте, адже в результаті ви отримаєте змогу заробити шалений профіт.
Щоб ваша РК була успішною, вам в першу чергу треба спробувати отримати агентський акаунт. Вони дуже допомагають у випадках, коли ви працюєте зі спірними продуктами: якщо звичайному акку скоріш відмовлять в публікації реклами такого офферу, то агентська – потрапить в ротацію.
Окремої уваги заслуговує і оффер, на який ви заливатимете трафік. Адже він також напряму впливає на те, як рекламна мережа ставитиметься до вашої реклами загалом.
Загалом, дотримуємось усіх тих же правил, що і при запуску будь-якої іншої контекстної реклами:
- Працюємо над підбором якісних ключів, щоб наша РК влучила в таргет.
- Пишемо якісний текст оголошення, завуальовуємо те, що продаємо. Не “курсова на замовлення”, а “консультація та професійна допомога студентам, які пишуть курсову”.
Якщо дотримуватись цих не дуже складних правил, ви можете бути впевненими в тому, що ви зможете запустити РК через ту ж Google Ads.
Обирайте правильні формати та налаштовуйте таргет
Особливу увагу варто приділити формату реклами, яку ви обираєте для просування ессейки. Для цього треба добре розуміти ЦА. Здебільшого ж достатньо юзати найбільш популярні формати: реклама в пошуковій видачі, або ж ваше відео на YouTube, яке бачитиме трафік, коли вбиватиме суміжний запит. Детальніше про формати контекстної реклами ми поговоримо в окремому огляді.
Головне, від чого буде залежати успіх РК – це правильно обраний та налаштований таргет. У першу чергу, вам треба розуміти ринок: звідки краще лити трафік, щоб це було профітно, коли там починають готувати та здавати підсумкові роботи тощо. Це стосується нашого ГЕО.
Далі – портрет споживача. Вивчаємо, хто представляє більшість студентства тієї країни, звідки ви ллєте трафік: жінки чи чоловіки, який їх вік. Це дозволить нам зробити нашу РК орієнтованою на вже більш конкретну особу, завдяки чому ми можемо ще й розробити персоналізоване оголошення, що сприятиме більшій конверсії.
Аналізуємо, за якими ключами найчастіше люди шукають курсові чи дипломні (та чи будь-які інші) роботи на замовлення. Для цього можна використати як Google Trends, так і умовний SerpStat. Експлуатуємо ці ключі.
Ну і наостанок – оптимізація самої РК. Зокрема через спліт-тест. Але ми радимо особливу увагу приділити ще й часу, коли саме активно транслюватиметься ваша РК. Проте для цього також треба добре розуміти портрет споживача, щоб розуміти його поведінку, та знати наперед, коли саме він матиме більший шанс натрапити на наше оголошення і скористатися пропозицією.
Тож що у підсумку?
Так чи можна лити трафік на ессейку через контекстну рекламу? Безумовно, так. Ба більше – ви можете робити це вкрай ефективно, отримуючи шалений профіт, якщо дотримуватиметесь тих невеличких рекомендацій, які ми навели в нашому сьогоднішньому огляді.
А як ви ллєте трафік на essay-оффери, та чи робите це взагалі? Залітайте до нашого Telegram-ком’юніті та діліться досвідом з представниками найкращої арбітражної спільноти України!
З повагою, Ваш Ґік!
Коментарі