Привіт, спільното! Контент – це основа будь-чого в інтернеті, фактично – його база. Він допомагає не лише, наприклад, інформувати користувачів, але є дуже й дуже суттєвим інструментом для продажів. І тим паче коли мова йде про UGC контент, який, певною мірою, можна назвати протилежністю інфлюенс-трафіку.
Проте не будемо забігати наперед, давайте розпочнемо з самого початку!
Що таке UGC контент?
Погодьтесь, що набагато більшим є бажання придбати що-небудь, коли ти чуєш ну дуже щирий відгук від людини, яка твого ж рівню достатку, говорить як і ти, і ти розумієш, що те, що вона взагалі каже – це дійсно її думка. Адже хіба може хтось платити за рекламу людині, в якої майже немає підписників в інсті?
Власне, завдяки тому, що багато хто так думає, цей прийом сьогодні настільки ефективний.
UGC – це контент, що створює і розповсюджує звичайний користувач. Власне, цей принцип і закладено в абревіатуру самого терміну, який повністю звучить як «User-Generated Content».
Не дивно, що саме цей тип контенту активно юзають сучасні маркетологи:
- Бо це щирий контент, що створюється людьми та для людей;
- На фоні того, що довіра до традиційної реклами постійно знижується, такий спосіб просування виглядає найбільш перспективним.
Фактично, тут принцип, який ми спостерігаємо при роботі брендів з інфлюенсерів: людина розповідає вам про продукт, ділиться наче власними враженнями та дає оцінку. Водночас, ситуація абсолютно протилежна, бо на відміну від інфлюенсерів, звичайні користувачі не мають якоїсь великої аудиторії, на яку можуть впливати.
Але! Не варто забувати і про віральний ефект. Якщо, наприклад, бренд мотивує людей знімати відео про їх продукт (мотивація не обов’язково має бути грошовою), то створюються умови для того, щоб такий контент починав віруситися (у тому чи іншому масштабі). Відповідно, виграш від такої стратегії може бути ще більшим, ніж при роботі з тими ж інфлюенсерами.
Також варто звернути увагу на відгуки самих споживачів. Адже багато з них перед тим, як придбати товар чи скористатися послугою, активно шукають саме такий UGC. Власне, на прикладі буржу, подібні відгуки шукає близько 64% потенційних покупців.
Тут і варто підкреслити ключові причини, чому маркетологи, зокрема й арбітражники, активно використовують UGC при просуванні продуктів:
- UGC дотискає того покупця, який вагається, а також мотивує купити того, хто вперше бачить продукт;
- Більше охоплення, відгуки про товар можуть з’являтися усюди: від Інсти та ФБ, до ТікТоку;
- Відповідно – маємо більше конверсій;
- Це ще й оригінальний контент, якого інколи не вистачає в маркетингових кампаніях навіть великих брендів.
Власне, очевидно, що UGC дозволяє збільшити продажі. Але як використовувати такий контент, особливо в арбітражі?
Способи використання UGC
Один з найбільш очевидних прикладів використання UGC в арбітражі – додавання відгуків на лендінг. Власне, це вкрай ефективно працює майже у будь-якій ніші. Якщо брати до уваги туристичні оффери, то в РК можна використовувати відгуки про готелі від реальних людей.
Власне, на лендінгу можна розвернути навіть відгуки у форматі відео, додати огляди від користувачів тощо. Усе, що вам заманеться, і що потенційно сприятиме збільшенню продажів.
Існують й більш точкові приклади, зокрема в нутрі. Наприклад, якщо ви заливаєте трафік на засіб для схуднення, то фотографії типу «до та після» з реальними людьми дуже добре конвертять трафік. Так, їх може не так легко знайти, щоб вони були не стоковими, а саме оригінальними. Проте це дуже показовий приклад UGC.
Власне, існують і інші приклади того, як арбітражники просувають продукти через UGC. Головне – найти спосіб донести цей контент до споживачів. І там він вже потенційно й сам продаватиме ваш продукт/послугу.
Основні різновиди UGC
Різновиди UGC можна розділити на декілька ключових категорій, відштовхуючись від типу контенту:
- Фото UGC, який розповсюджується в Instagram, Facebook. Є і локальні відмінності: в Україні такий контент можна зустріти ще й менеджерах, а в США – в Pinterest;
- Відео UGC – один з ключових напрямків для маркетологів, адже тут величезний потенціал для досягнення вірального ефекту, зокрема завдяки форматам Reels та Shorts. Відео UGC створюють та розміщують в Instagram, TikTok та YouTube.
- Інтеграції. Сюди можна віднести ледь не усі відгуки про товар, розміщені будь-де: від тематичних сайтів, до більш мейнстримних мереж, а-ля Reddit.
Якщо говорити про ефективність, то очевидним лідером тут буде саме відеоконтент. Проте в залежності від того, яку зв’язку ви використовуєте, доречним може бути і використання інших типів UGC.
Висновок
UGC – це ефективний інструмент для збільшення конверсій, який активно використовують у багатьох вертикалях. Попри те, що найбільш ефективним такий контент можна вважати в товарці і нутрі, його можна також юзати і в зв’язках з іншими офферами.
А чи довіряєте ви відгукам в інтернеті? Розповідайте в нашому Telegram-ком’юніті, найчеснішій арбітражній спільноті України!
Як завжди з повагою, Ваш Ґік!
Що таке UGC-контент FAQs
UGC – це контент, що створює і розповсюджує звичайний користувач. Власне, цей принцип і закладено в абревіатуру самого терміну, який повністю звучить як «User-Generated Content».
UGC можна розділити на декілька ключових категорій, відштовхуючись від типу контенту. Зокрема це можуть бути: відеоролики, фото, а також текстові відгуки на тематичних дошках, форумах, у соціальних мережах.
Коментарі