Привіт, спільното! Успіх в арбітражі трафіку – це сукупність багатьох факторів: від обраних офферу та ГЕО, до персональних якостей самого арбітражника.
Дуже важливий критерій того, наскільки успішною буде ваша РК – це сезонність. Про сезонність в арбітражі і розповімо в сьогоднішньому огляді.
А перед початком нагадаємо, що однією з найбільш сезонних ніш в арбітражі можна вважати ессейку. Про неї ми розповідали в нашому окремому огляді.
Всі співпадіння не випадкові
Тенденції відіграють важливу роль у будь-якому плануванні: хоч то огляд поведінки ринку перед інвестиціями, чи то аналіз перед початком рекламної кампанії. І якщо дивитись на арбітраж, тут також є період часу, який «годує цілий рік».
Зокрема до таких можна віднести кінець осені-початок зими. Тут вам і Чорна пʼятниця, Кіберпонеділок, та врешті-решт Різдво і Новий рік. На ці свята навіть найбільш вузькі ніші можуть демонструвати шалений конверт, адже усі женуться за знижками, або ж просто відкладають на цей період будь-які значні покупки.
Навіть статистика грає на руку арбітражникам. Адже кількість людей, які віддають перевагу купівлям онлайн, зростає щороку. Тож цілком очевидним є те, що зокрема й через цей аспект ми отримуємо шалений профіт від заливу на e-Commerce або товарку саме наприкінці року, під час свят.
Проте важливо також розуміти, що окрім сезону купівель, існують і інші, які можуть бути також вигідно монетизовані, якщо підібрати відповідний оффер.
Найкращі сезони для арбітражу
Власне, сезони в арбітражі можна розділити згідно з календарем. Відповідно, пропонуємо наш погляд на нішу, саме з цієї точки зору.
Зима
Фактично, цілий рік можна розбити на окремі сезони, коли ті чи інші оффери демонструють неабиякий конверт, відповідно – і профіт. І якщо кінець листопада-грудень – найкращий час, щоб лити на фізичні товари, то далі все стає ще цікавіше.
Наприклад – лютий. Попри назву, цей місяць асоціюється з любов’ю та стосунками, бо саме у цей час святкують День святого Валентина. І доки одні шукають собі другу половинку через застосунки для знайомств, пари ж планують подорожі, і для них актуальнішими будуть туристичні оффери. Обидві вертикалі наче і не сезонні, проте якщо їх просувати саме в такий час, то є шанс отримати «аномальний» по міркам ніші профіт.
Весна
Квітень-травень – це сезон, коли починає вистрілювати нутра. Адже, по-перше – людей починають турбувати різні хвороби на фоні весняного авітамінозу, а по-друге – кожен намагається підготуватися до пляжного сезону завдяки “диво-пігулкам”.
Також саме у цей період з’являється величезний попит на ессейку, а також різні освітні оффери, зокрема і інформаційні продукти. Бо поки одні “закривають хвости” перед канікулами, інші планують свою літню відпустку з метою навчитися чомусь новому, щоб більше ніколи не повертатися на завод.
Літо
Спекотний період року також може по-різному працювати в різних регіонах. Наприклад, якщо говорити про Тір-1 країни, то тут люди планують відпустки, і тому віддають перевагу двом поширеним речам:
- Очевидно, подорожі
- Інвестиції
І мова йде як про інвестиції у різні активи, з якими люди мають змогу ознайомитися протягом відпустки, як з умовною криптою, але й про інвестиції в себе, що робить актуальними інфобіз-продукти навіть у цю пору року.
Також влітку дуже часто відбуваються топові спортивні події, зокрема у футболі: як то Ліга Чемпіонів, Ліга Європи. Тож цей сезон також добре стакається з беттінгом.
Осінь
Осінь – це, мабуть, ще один з найкращих періодів для арбітражників, як і зима. Адже цей сезон характеризується тим, що тут вистрілюють багато ніш, про які ми вже говорили: від ессейки до товарки, адже сезон закінчується саме Чорною п’ятницею.
Головна особливість осені – це люди потрохи закриваються у себе в домівках, адже на вулиці, якщо мова йде про Європу в особливості, починає холоднішати. А тому, просування як гембли, так навіть адалту, може дати найкращий профіт саме у жовтні-листопаді.
Висновок
Особливість арбітражу трафіку – це те, що сезонність не доводиться сприймати як якесь обмеження, яке створює проблеми у досягненні профіту. Навпаки, у нашому випадку, ми можемо отримувати прибуток у будь-який сезон, адже завжди можна знайти оффер, який буде актуальним для тих чи інших умов.
Безумовно, варто враховувати фактор сезонності, коли ви плануєте зв’язку. Адже це важлива складова, яка напряму впливатиме на ваш підсумковий ROI. Адже будь-яка пропозиція, навіть найкраща, має з’явитися як у потрібному місті (вважай – джерело трафік), так і в потрібний момент (власне, сезон).
А чи знаходили ви власні закономірності, коли певний товар чи ніша демонструють аномальні результати у певний проміжок року? Діліться власними спостереженнями у нашому Telegram-ком’юніті, де ми говоримо про усі цікавинки зі світу арбітражу трафіку!
З повагою, Ваш Ґік!
Коментарі